Rejs prywatny tworzysz Ty!

Spełnimy Twoje marzenia i oczekiwania. Chcesz imprezować? A może delektować się winem w cichych winnicach morza Adriatyckiego? Wolisz spędzać czas aktywnie czy chillować w zatoczkach?

Zorganizujemy to dokładnie tak jak chcesz, wszystko po to, by wakacje Twoje, Twojej rodziny czy przyjaciół były niezapomniane.

Safety first!

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasi wykwalifikowani skipperzy zapewnią bezpieczną, ale też pełną przygód i atrakcji żeglugę. Poznaj naszą załogę w zakładce O nas.

W naszej flocie dostępne są wyłącznie komfortowe i w pełni wyposażone jednostki.

Pokażemy Ci miejsca, do których nie dotrzesz na komercyjnym rejsie.

Może złapałeś już żeglarskiego bakcyla, albo dopiero poszukujesz nowej pasji? Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić ten czas w rodzinnym gronie, z przyjaciółmi, albo masz jeszcze inne wyobrażenie na temat takiej wyprawy-zadbamy o to, żeby to był ten wymarzony rejs!

Kiedy zamykasz oczy i wyobrażasz sobie wymarzony rejs, co widzisz? Najdziksze zakątki naszych rodzimych Mazur? A może delektujesz się winem w cichych winnicach morza Adriatyckiego? Może czujesz przyspieszone bicie serca zbliżając się do wzgórz wyrastających z Zatoki Kotorskiej?

Powiedz nam co widzisz! A my po prostu sprawimy, że te wizje staną się realne.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Ludzie i firmy, które wspierają nasze przedsięwzięcie