Latin Compass

TWÓJ NAJLEPSZY NAWIGATOR NA AKTYWNY WYPOCZYNEK

Kim jesteśmy?

LATIN COMPASS to młodzi ludzie, którzy zamiłowanie do przygody postanowili zamienić w sposób na życie. To nasi towarzysze podróży. Sternicy, instruktorzy wielu dyscyplin sportowych, animatorzy, tancerze. Ludzie, którzy kochają ludzi i to co robią. Zaczęło się od połączenia tańca z żeglarstwem. Do prywatnych wyjazdów dołączali kolejni pasjonaci i tak w 2012 r. powstał Latin Yacht Camp – nasz flagowy obóz. Każdego roku robiliśmy krok w przód. Dziś zorganizujemy każdą formę spędzania wolnego czasu. Jesteśmy do tego stworzeni! Latin Compass to nawigator w szukaniu niezapomnianych wrażeń.

Co robimy?

LATIN COMPASS to przede wszystkim aktywny wypoczynek w formie obozów tematycznych. Żeglarstwo, taniec, cross fit, sporty zimowe czy po prostu wieczorne ognisko z atrakcjami- zajmujemy się każdym z osoba, ale łączymy też wszystko w jeden niezapomniany wyjazd. Dodajemy rywalizację przez zabawę, wieczorne imprezy, niezastąpiony klimat i otrzymujemy zestaw idealny- przygodę w najlepszym wydaniu 😉 Organizujemy wyjazdy tygodniowe i weekendowe, firmowe wyjazdy integracyjne, koncerty czy warsztaty. Pomysły, zarówno swoje jak i naszych klientów, zamieniamy w rozrywkę idealną.

Dla kogo?

Dla każdego:) Latin Compass tworzą wszyscy, którzy oddają swój czas w nasze ręce. Osoby, które pasjonuje poznawanie nowych miejsc i osób. Do naszych wydarzeń może dołączyć każdy, kto szuka nietuzinkowej rozrywki. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Realizujemy działania zarówno na szeroką skalę jak i indywidualne zlecenia dla zamkniętych grup. Szukamy wrażeń i chcemy się nimi dzielić! Dołącz do Latin Compass.

Nasi instruktorzy

BIURO

Łukasz Sakowicz

Agata Sakowicz

SKIPPERZY

Konrad Karolewski

Tomasz Dąbrowski

Urban Górski

Paweł Siemieniuk

Rafał Jankowski

Paweł Koseski

Piotr Eljasik

Adam Zdanowicz

Bogdan Przastek

INSTRUKTORZY I ANIMACJE

Agata Sakowicz

Justyna Jaroszewska

Adriana Drozdowicz

Paweł Łojas

Paweł Wróblewski

Dawid Gnatowski

Filip Surowiec

Radosław Turczyński

OPERATORZY

Karol Jurczak

Kamil Doroszko

Tomasz Kulesza